Корзина
86 отзывов
ФОП Гречко В.В.
+380688687368
+380688687368
+380999069350
+380734053334
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Опрыскиватели навесные

Для успішного вирощування сільськогосподарських культур необхідно використовувати професійне обладнання. Рослини потребують багато поживних речовин і вчасного поливу задля нормальної життєдіяльності і хорошого врожаю. Для професійного догляду поля і саду використовують обприскувачі різного виду. Сучасний ринок пропонує безмоторні, акумуляторні, бензинові у вигляді ранцевих та безмоторних. Вони підходять як для саду, так і для полів з великою площею.

Обприскувачі для великих сільськогосподарських угідь мають свої особливості конструкції. Вони є навісного типу з різною ємністю (200, 300, 400, 600, 800 і 1000 л). Також є певні види такого обладнання:

- обприскувачі з карданом і стабілізатором; 

- обприскувачі навісного типу; 

- обприскувачі для саду. 

Останні мають свої різновиди у вигляді ручних (безмоторних), які є універсальними, портативними для ручного транспортування, з резервуарами 1-5 л, більшого обсягу (5-20 л) на колесах і з наплечним ременем; акумуляторних ранцевих, що мають електропомпу об'ємом 20 і 25 л; моторних з бензиновим двигуном, ранцевих, обсяг яких 12 і 20 л. 

У кожній категорії є свої популярні моделі, які застосовують залежно від завдань та вибору ділянки, висоти рослини.

Обприскувачі для саду у переважній більшості мають такі особливості:

  • широкий діапазон регулювання тиску розпилення;
  • можливість установки бічного важеля накачування на лівій і правій стороні;
  • сталева рама для стійкості;
  • комплектація двома форсунками; 
  • можливе під'єднання манометра до ручного клапана;
  • швидкість нагнітання тиску до максимуму.

Вони багатофункціональні та зручні, відмінно підходять для сільськогосподарських культур.

Для навісних обприскувачів властиві дещо інші характеристики завдяки особливостям конструкції: 

1. Обладнані штангою з механізмами регулювання та унормуванням горизонтального положення устаткування.

2. Мають захист від поломки при зіткненні з перешкодою.

3. Лебідка здійснює та контролює піднімання та опускання штанги.

4. Повне спорожнення завдяки формі бака при безперебійній роботі насоса.

5. Можуть комплектуватись вузлами різних виробництв, бортовими комп'ютерами, пінним маркером, пристроєм для самозаправляння, розпилювачами різних типів і розмірів. 

Також можна скомплектувати потрійні обертальні розпилювачі у формі головки з протикрапельними клапанами і соплом до RSM, карданний вал під трактор з різною довжиною і стабілізатор штанги (маятник).

"АгроВікторія" пропонує вам придбати навісний обприскувач професійний марок "Polmark" і "Biardzki" ємністю 200, 300, 400, 600, 800, 1000 л, що постачається зі штангами з шириною захвату від 10 до 16 метрів. Він призначений для розпилення хімічних розчинів при боротьбі зі шкідниками та бур'янами та для запобігання грибковим захворюванням рослин. Обприскувачі виготовлені з якісного матеріалу та мають гарантію довговічності. Безпосередньо з продукцією ви можете ознайомитись у нашому каталозі товарів. Консультуємо у різних режимах та доставляємо продукцію у всі області України. 

Робимо усе задля благоустрою ваших угідь! Звертайтесь до нас!

Другие статьи